4 רעיונות לימי כיף לעובדים מחוץ לקופסא

שאלתם את עצמכם פעם מהו הנכס הכי חשוב וגדול שלכם בעסק? הרי ידוע שזה לא המבנה, הציוד האלקטרוני, הרווחים או השם הטוב שלכם מול לקוחות וספקים שונים. הנכס הכי חשוב וגדול שלכם הוא העובדים שלכם ועל כן, יש להשקיע בהם והרבה. ישנן דרכים רבות בעזרתן תוכלו לשמור על המורל של העובדים שלכם ולהעניק להם ערך מוסף בעבודה, אבל דרך המומלצת ביותר היא פשוט לשבור שיגרה לפעמים ובכך לנטרל את השחיקה הרבה של העובדים הנמצאים רוב היום שלהם תחת לחצים רבים, מועדי הגשות, ישיבות והספקים מקצועיים שונים בהתאם לתחומם. איך שוברים שגרה מבלי שבור את קופות החיסכון? זה פשוט מאוד, באמצעות ימי כיף לעובדים.

סדנת בישול – כל אחד יכול להיות מאסטר שף!

ימי כיף לעובדים חייבים לגרום להם להשתחרר ואיזה מקום משחרר יותר מהמטבח?

תגיעו למקום המיועד, תתחלקו לקבוצות לפי הצורך, ההמלצה הכללית היא לערבב בין העובדים בכדי להצליח לגבש גם מחוץ למחלקות. לאחר שתלבשו את הסינרים ותכנסו לאווירה תגלו האם בחיה מהכספים טמון איזה 'איל שני' או שאולי דוביק מהרכש הוא בעצם 'חיים כהן' הבא.

זה הזמן שלכם לחלק תפקידים ולהצליח לעבוד תחת לחץ זמן ולאחר מכן אפילו ליהנות מתוצרים טעימים במיוחד. במהלך היציאה מהאזור המוכר והבטוח  אפשר בהחלט ללמוד דברים חדשים על העובדים שלכם ואף להעצים עובדים הזקוקים לחיזוק נוסף ולבסוף תרוויחו ארוחת ערב מפנקת מעשה ידיכם, תרימו את מורל העובדים ואולי אפילו תצליחו לשפר את הביצועים שלהם לאחר היום המיוחד.

כיף על גלגלים בעיר הגדולה

בתל אביב תמצאו אלפי אפשרויות בלתי נשכחות בכדי ליצור ימי כיף לעובדים, אבל האפשרות הכי מומלצת היא לבצע סיור סגווי ברחבי העיר הלבנה. זאת ההזדמנות שלכם לראות את תל אביב כמו שלא ראיתם מעולם. כי מה יותר טוב מלבלות בעיר עם הסגווי, כלי רכב חשמלי ודו גלגלי שיעניק לכם תחושה של ריחוף על מדרכות העיר ביחד עם מחלקת הכספים והשיווק?

סיפור מתוק – כי אם כבר ימי כיף לעובדים אז עם סדנת שוקולד

אם יש יום כיף שהעובדים שלכם לא ישכחו זה יהיה יום כזה בדיוק – זה הזמן להיות בעשייה, לעבוד בגיבוש, לפתח תקשורת בין אישית ולהפעיל את כל החושים, הרי איש לא צריך להילחם על מקומו וכולם יכולים לקחת חלק והכל בתוספת ריחות נפלאים טעמים שעושים חשק לעוד וים של אינדרופינים, הרי יש מישהו שלא אוהב שוקולד?

ערוץ החיים הטובים – יום כיף לעובדים בספא

בחירת ימי כיף לעובדים עלולה להיות לעיתים מסובכת. אחת השאלות שחוזרות על עצמן שוב ושוב היא כיצד אפשר לבחור את האטרקציה שתתאים לכולם מבלי לחרוג מהתקציב, אבל במידה והתקציב יותר רחב אפשר 'להתפרע' עד הסוף ולבחור באפשרות שתצליח לרומם את כולם: יום כיף בספא. העובדים ייהנו מעיסוי מפנק ואף יוכלו להשתמש במתקני המקום ולבלות בג'קוזי או סאונה.