יום ירוק

יום גיבוש שונה, נעים, מיוחד, וטעים!
ביום זה, דרך מספר תחנות, נחווה יחד "על קצה המזלג" עקרונות של חיים כייפיים, בריאים מאוזנים, מתחשבים, ומאוד טעימים!!
הפעילויות מוצעות תחת 4 כותרות: תנועה, רגיעה, אוכל, אקולוגיה

באפשרותכם לבחור את הפעילות המתאימות לכם ולהרכיב לעצמכם את היום הירוק שלכם

תנועה – (מומלץ כפעילות הפותחת של היום, להנעה הנאה, והמרצה)
שיעור יוגה / צ'י-קונג /תאי צ'י של כשעה ורבע.
הנעה, ותנועה נכונים של הגוף, משחררים ממריצים, וממלאים אותנו בחיות. אתם מוזמנים ללמוד סדרת תרגילים ראשונית פשוטה ויעילה באחת הטכניקות, ולשלב אותה בבוקר שלכם גם הלאה!

אקולוגיה – חיבור מחדש למה שסביב
פעילות בזמן משתנה של חצי שעה-שעתיים וחצי בהתאם לבחירה.
המודעות לשמירה על הסביבה הולכת ועולה. מיחזור, ושימוש בחומרים מתכלים אינן מילים זרות לנו. בואו ללמוד עוד על גידול אורגני, על היתרונות שבהפרדת פסולת משק הבית שלנו, ויצירת קומפוסט. ניתן בחלק הזה של היום לערוך תחרות "חפש את המטמון" או לעבור בפינת המחזור לבנייה של עציץ צמחי תבלין מחומרים ממוחזרים.

אוכל – סדנאות ותחרויות בישול
פעילות של כ 3 שעות.
את סדנאות הבישול שלנו תוכלו לחוות כ"שיעור בישול" לימודי או כ"קרב סכינים " תחרותי. הבישול יחד מביא איתו חוויה אנושית פשוטה ומחברת. ניתן להעשיר את הסדנא בתכנים גסטרונומים, ללמוד על תזונה מאוזנת, יצירתית ומאוד טעימה, או לערוך תחרות בישול מגבשת בין מספר קבוצות. סעודה גדולה בליווי יינות טובים מכול מה שבישלנו יחד מקנחת את הסדנא. לצפייה במתחם לחצו כאן.

רגיעה – התבלין הסודי של החיים הטובים…
פעילות של כ 45 דקות-שעה.
כולנו יודעים שכשאנחנו מתוחים/ לחוצים/ פגועים/ כועסים, גם דברים שבד"כ משמחים אותנו לא ממש נוגעים, ולהפך, כשאנחנו רגועים/מסופקים/שמחים, כול דבר מעלה בנו חיוך…
כלומר- האופן שבוא אנו חווים את החיים מושפע ישירות ממצבנו "הפנימי" יותר מאשר ממה שאנו פוגשים "מבחוץ".
בסדנת מודעות קצרה זו, בין אם דרך דמיון מודרך, מדיטצייה או מיינפולנס נחווה ונילמד מספר טכניקות פשוטות שבעזרת תרגול יכולות לטעת בכם חיוך ושלווה.