קייטנת בישול

לפני מס' שנים צילמתי את קייטנת הבישול של ערוץ האוכל.
תכניות הבישול לילדים צברו הרבה תאוצה מאז והילדים צברו הרבה גסטרונומיה טלוויזיונית וכך הקמנו את קייטנת הבישול שפעלה במשך מס' מחזורים מוצלחים ומהנים:

קייטנת בישול לילדים בגילאי 8-12

הקייטנה אורכת 5 ימים בימי א-ה בין השעות 9.00-13.30 במהלך המפגשים לומדים הילדים תכנים רבים ומגוונים, החל בחומרי גלם, ושיטות בישול,דרך מנות מוכרות מהעולם, ואפילו מעט כימיה ופיזיקה המפגשים מתקיימים בסטודיו ובגינת הבישול. סיומו של כל יום הינו ארוחה גדולה ומגוונת מכל מה שבישלנו באותו יום. אלה רק חלק מהמנות המתוכננות לימי הקייטנה:פסטה טריה רביולי, ורטבים טובים, לחמניות פוקצ'ות ועוד מאפי שמרים, טבעות עוף ופסטו, פאייה ,סושי וטמפורה מתוקה, ממתקי בריאות ועוד… כיתות הבישול מונות עד 16 ילדים אשר עובדות עם 2 מדריכים.

קייטנת אפייה לילדים בגילאי 8-12

הקייטנה אורכת 5 ימים בימי א-ה בין השעות 9.00-13.30 במהלך המפגשים לומדים הילדים תכנים רבים ומגוונים, החל בחומרי גלם, ושיטות בישול,דרך מנות מוכרות מהעולם, ואפילו מעט כימיה ופיזיקה המפגשים מתקיימים בסטודיו ובגינת הבישול. סיומו של כל יום הינו ארוחה גדולה ומגוונת מכל מה שאפינו ועשינו באותו יום. אלה רק חלק מהמנות המתוכננות לימים של קייטנת בישול :לחמניות לחמים פוקצ'ות ועוד מאפי שמרים, הכנה ועבודה עם בצק עלים, בצק פריך- קישים וטארטים, ממתקי בריאות עוגות בחושות ועוד… כיתות האפייה מונות עד 16 ילדים אשר עובדות עם 2 מדריכים.

קייטנת בישול למתקדמים "טסים בעולם בעזרת המטבח" לילדים בגילאי 10-14

חושבים שאתם יכולים להתמודד על מקום למאסטר שף לילדים הבא? או סתם מאוד אוהבים לבשל? זה המקום בשבילכם להשחיז ולשפר את יכולות הבישול שלכם. כל יום ניכנס למטבח ונטוס למקום אחר. דרך הנגיעה במטבחים שונים נכיר שלל חומרי גלם ושיטות בישול, נלמד לפחות 6 מנות במהלך כל יום , צירים רטבים מעט אפייה, וכמובן גם מתוקים… הודו תאילנד ויפן, איטליה ספרד וצרפת, טורקיה יוון ואוכל מכאן, כאמור, מיועד לכאלה שכבר יודעים לבשל מעט…