בישול בריא

ידע זה כוח ולידע יש את הכוח לשנות הרבה ובטח את בריאותכם! הדרך שבה אתם מזינים את גופכם היא תוצאה ישירה לבריאותכם. מזון לא בריא יפחית את האנרגיה שלכם ויגרום לעייפות ותחושה כללית רעועה. לעומת זאת, מזון ובישול בריא כאורח חיים, יביא אתו אנרגיות חיוביות, יעלה את האנרגיה ויגרום לתחושה רעננה וחיובית.

ישנה חשיבות גדולה לאוכל שאתם אוכלים וברגע שתלמדו ותכירו את הבישול הבריא אין ספק שיפתח בפניכם עולם חדש שישנה את המחשבה, ההרגלים וכך גם את אורח חייכם.

האוכל שלנו מורכב, כמונו

כל מאכל שאנחנו אוכלים מורכב ממספר מרכיבים, פחמימות, דגנים שומנים, מלחים, סוכרים ועוד. הגוף שלנו זקוק בדרך כלל לכל אלה אבל הכמויות חייבות להיות מאוזנות. ממש כמו שאנחנו זקוקים לנפש שלנו- אהבה, עבודה טובה, משפחה, תחביבים, וכל עוד הכול באיזון אנחנו מרוצים, במידה ויש משהו שלא מסתדר לנו בבית או בעבודה זה מוציא אותנו מאיזון. כך גם באוכל, אם תאכלו הרבה סוכרים זה ישפיע על בריאותכם או לחלופין אם לא תזינו את גופכם במאכלים עם אבץ, אומגה 3 או ברזל, אז הגוף שלכם יהיה בחוסר וזה ישירות ישפיע על בריאותכם.

להכיר את סגולותיו של המזון

כדי שנצליח לבשל אוכל בריא עלינו להכיר את הסגולות של המאכלים אותם אנחנו נוהגים לאכול, סגולות שקיימות בכל ירק, קטנייה ודגן שחיוניים לגוף שלנו. עוד עלינו לדעת באיזו דרך לבשל את האוכל שלנו על מנת שסגולות אלה לא יהרסו במהלך הבישול. בבישול בריא תכירו אלטרנטיבות בריאות יותר, תדעו איך לא להרוס סגולות של מאכלים בעת בישול ושיצליחו להיספג בגופכם. זאת ועוד תוכלו לרכוש בסדנת בישול בריא, שתעניק לכם ידע נרחב והמון טיפים לבישול בבית ותשנה את אורח חייכם מעתה ולתמיד.

בריא, אבל גם טעים?

יש לאנשים נטייה לחשוב שאוכל בריא הוא לא טעים. סדנה לבישול תפריח מכם את המחשבה חסרת היסוד הזו, אוכל בריא יכול להיות מאוד טעים וכשם שמתרגלים להרבה דברים, גם לאכול חדש מתרגלים ובטח כשמרגישים את התוצאות הבריאותיות שנלוות לכך. וחשוב לזכור לא מדובר בוויתור על דברים שאוהבים, בישול בריא הוא הדיוק לבריאות טובה, מציאת תחליפים והכרה של עולם חדש, מזין ונכון יותר עבורכם ועבור משפחתכם.